aktualizováno: 18.02.2018 22:04:22

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Mrška Držka - chovná trpasličí fena

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Mrška Držka Naše poupátko

Zvaná: Mrška, Držka, Bojar

chovná trpasličí fena

výborná, II. místo nejlepší dorost (OV), 3x Vítěz třídy, CAJC, 3x CAC, res. CAC, res. CACIB

Český šampión, Národní vítěz, 2x Vítěz třídy, Oblastní vítěz, Krajský vítěz

ZV II.c

 

Údaje

Jezevčík trpasličí dlouhosrstý, červená fena s příměsí černé, narozena 18. 3. 2014, otec: Skamandros Sorbon Anamsunamon, matka: Delta Naše poupátko

Charakter

Mrška Držka, jméno sedí jako vyšité

Tohle zvíře, to je zkrátka zlobič. Je mrštná a super rychlá. Jako lasička. Všude se protáhle, všude vyskočí a nic před ní neschováte. Když se u nás na návštěvě posadíte, bude Vám neustále skákat do klína. Mě je schopná skočit až do náruče, nebo na záda. Kolikrát se jí podaří vyskočit pomálu až na hlavu. :-) I stůl je pro ni příliš nízký. Prostě a jednoduše představte si jezevčíka na pérkách a máte naší Mršku. :-)

Na druhou stránku je Mrška neskutečně mazlivá. Po celou noc dokáže spát omotaná natěsno kolem krku a za každé pomazlení je nejšťastnějším a nejvděčnějším psem pod sluncem. Kdyby mohla, bude se mazlit dvacet čtyři hodin denně. :-) Znamená to, že jakmile jí pochováte, už se jí nezbavíte.

Velice dobře se s ní pracuje. Stačí jí pouhá chvilka aby pochopila, co po ní chcete. Moc rychle se učí všem užitečným i méně užitečným věcem. Naučit Mršku jeden ze základních povelů poslušnosti člověku nezabere více než půl hodinky, čímž mě osobně opravdu naše Mrška s ridge držkou velice překvapila. :-)

image

TOPlist