aktualizováno: 12.08.2018 22:26:56

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Siréna - chovná trpasličí fena

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Siréna Naše poupátko

Zvaná: Siréna, Sirka, Síra, Sirča

chovná trpasličí fena

výborná, 5x CAC, res. CAC, CACIB, res. CACIB, 6x CAJC, 4x BOJ, BOS, JBIG, BOB

Český junior šampion, Vítěz třídy

 

Údaje

Jezevčík trpasličí dlouhosrstý, červená fena, narozena 27. 2. 2015, otec: Alex Forest Engel Dianette, matka: Alfa Naše poupátko

Charakter

Siréna, uječená mladá paní vedoucí.

Osobnost, to je Siréna. Dominantní fena v naší smečce jezevčic, která si umí velice dobře obhajovat svojí pozici a nikoho, ani ničeho se jen tak nezalekne. Je to taková naše mladá paní vedoucí, která jde každé naší fence vzorem. Samozřejmě obhajování své vysoké pozice nese ve smečce určitá úskalí, jelikož sem tam vznikají mezi holkami šarvátky. Konkrétně to zkouší neustále provokatérka všeho živého Špageta. Tyto šarvátky ovšem Siréna vždy velmi rychle vyřeší, bez použití nějakého neunesitelného násilí a velkou její výhodou je, že všechny ostatní naše holky stojí vždy za ní, jelikož je to právě ona, kdo má ve smečce poslední slovo.

Samozřejmě Siréna by nebyla sirénou, kdyby u ní chyběly hlasité projevy. Po Zambi linii nic neobvyklého, tam se velice často u našich poupátek objevuje nadměrná ukecanost, ovšem v takové míře, jako u Sirény opravdu ne. Kecá nám zkrátka do všeho, ke všemu i při všem. Jako první za plotem začne štěkat a také jako poslední se štěkotem končí. Trochu začínám přemýšlet, jestli by nebylo pro příště od věci, dát si větší pozor při výběru jména u štěňátka, které si budeme nechávat. Takové pasování na míru všech našich jmen už přeci nemůže být jen náhoda.

Co se práce se Sirkou týče, opravdu jen pro zkušeného pejskaře. Jak by řekla široká veřejnost, velice tvrdohlavý jezevčík. Já osobně nerada používám výraz tvrdohlavý, jezevčík je svůj, a pokud je vůdčí osobností, pak se to s ním musí umět. Víte-li jak na takového psa typu naší madam Sirény, budete s její prací velice, až převelice spokojení. Siréna je velice učenlivá, trpělivá a inteligentní. Pro mne je krása s takovým psem pracovat. Na druhou stránku té veškeré dominance je naše paní vedoucí velice mazlivá, citlivá a láskyplná. Náramně se dokázala starat nejen o svá první štěňátka, ale také i o našeho synka Petříka. Když Péťa začínal lézt, byla Sirka jejím největším parťákem. Tam, kde ostatní feny chodily obloukem, tam Sirka ráda obětovala svou trpělivost, starostlivost, lásku i svůj čas. Siréna je skvělé zvíře, je to prostě jeden z dalších dokonalých potomků linie naší zakladatelky chovu univerzálky Zambi.

image

TOPlist