aktualizováno: 12.08.2018 22:26:56

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Špagetka - mladá standardní fena

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Fajn Špageta z Čepínů

Zvaná: Špageta, Špagetka, Špagáta, Špagi

mladá standardní fena

výborná, CAJC, 5x CAC, 2x CACIB, res. CACIB, 2x BOB, BIG, res. BIG Vítěz speciální výstavy

ZN (66), ZV II.c

Údaje

Jezevčík dlouhosrstý standardní, červená fena, narozena 13. 5. 2016, otec: Bret Měsíční paseka, matka: Bianca Perla ze Šedivínské stráně.

Charakter

Neřízená střela

Špageta je jako torpédo v tornádu. :-) Zatím je ještě mladá a tak její temperament a psí kousky zdolávají kolikrát i zemskou přitažlivost. :-D Je jí všude tolik, že se to snad nedá ani popsat. Když jdete, šlape Vám radostně na paty, když se ohnete, skáče na Vás ze všech stran. Když je takové to pěkné podzimní počasí, je panička včetně všech procházky zúčastněných od paty až k hlavě samé bláto. :-D Prostě mazlíček, mladá puběrťanda jak má být. Nenechá ji nic klidnou. Od bot, přes nářadí, plastové kyblíky, polena a další a další věci. Vše přinejmenším roztahané, schované v boudě, v horším případě rozkousané. Samé skákání, dovádění a štěkání. Jediné co drží ještě pohromadě, jsou pevné nervy ostatních členů naší smečky. :-P Zkrátka dělá nám holka naše moc velkou radost, jelikož tohle vše je známka pevného zdraví, krásného mládí a totální spokojenosti. :-)

TOPlist