aktualizováno: 16.07.2018 14:51:56

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Informace pro budoucí majitele

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Informace pro budoucí majitele našich štěňátek

 

Naše fenky jsou s narozenými štěňátky vždy doma, kde je můžeme stále pozorovat. Štěňátkům i jejich mamince je od prvních dnů věnována mimořádná péče. Denně je bereme do ruky, jsou s námi v neustálém kontaktu, jsou zvyklá na děti, ostatní psy a ostatní zvířata.

Štěňátka od nás mají přístup na zahradu, aby také poznala venkovní prostředí, trávu, ptáky a jiné neznámé zvukové podněty.

Nový majitel může své štěňátko spatřit ještě před odběrem, nejlépe po 4. týdnu věku. Dřív ze štěňátek člověk beztak moc nevykouká, jelikož hodně spinkají a není s nimi ještě taková zábava. :-) Také jejich matka bývá většinou do tohoto období obzvláště starostlivá a má o svá štěňátka strach a není potřeba jí návštěvou znervózňovat, či stresovat.

Minimální věk pro odběr štěňátka je 7 týdnů.

Štěňátka jsou očipovaná, minimálně jednou očkovaná a odčervená.

Nový majitel od nás vždy dostane průkaz původu, (je-li již vystavený plemennou knihou), očkovací průkaz, kupní smlouvu, hračku z domova, za studena lisované granulky a krmivo na které je štěňátko zvyklé.

Našim štěňátkům podáváme přirozenou stravu BARF společně se zastudena lisovanými krmivy. Na stránkách www.baron.cz nakupujeme doplňky k přirozené stravě našich psů (zeleninu, ovoce, minerál, oleje apod.) a také za studena lisované krmivo značky CD vet. Na stránkách CHS Manwë www.manwe.eu seženou naši budoucí majitelé veškeré potřebné informace o přirozené stravě psů BARF.

Jako podmínku prodeje klademe laskavé zacházení a výborné podmínky.

Vždy nás zajímá osud našich štěňátek, takže s novým majitelem zůstáváme po celý život štěňete/psa od nás v kontaktu.

Nový majitel u nás může vždy hledat pomoc. Rádi poradíme s výstavami, přípravou na zkoušky, výběrem krmiva, atd. Poradíme prostě se vším co bude v našich silách. Pejska od nás budeme rádi prezentovat na těchto stránkách. Chovatelský servis je samozřejmostí. Pokud pojedete na dovolenou pejska vám také rádi ohlídáme.

 

TOPlist