aktualizováno: 18.02.2018 22:04:22

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Delta - chovná králičí fena

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Delta Naše poupátko

Delta bydlí v Chotíkově u naší babičky.

Zvaná: Delta, Deli, Delča, Delťula, Delťulína, Delda

 

chovná králičí fena

výborná, 2x Vítěz třídy, Oblastní vítěz, Krajský vítěz

ZV I.c

 

Údaje

Jezevčík králičí dlouhosrstý, čená fena s pálením, narozena 15. 9. 2010, otec: Xichtík z Nedošínského háje, matka: Beauty-Ma z Debry

Charakter

Malý čertík s vlídným srdcem

Delta, nezapře ani mamku Bubienku, ani taťku Xichtíka. Stejně tak jako její mamka Bubu je velice vychytralá, mrštná, živá a nenažraná. Je to náš malý čertík bertík. Všude vyleze, všude se vejde. Běhá rychlostí blesku vždy, když potřebuje. Pod tímto malým ďáblíkem se ovšem skrývá velice přátelská a mírumilovná povaha. :-) Delta je snad druhou nejlepší chůvičkou po našem taťkovi Xichtíkovi. Spíše jsou na tom kvalitou péče o naše poupátka stejně. Delta je schopná pečovat a vychovávat naše poupátka čtyřiadvacet hodin denně. :-) Samozřejmostí je také dokonalá péče o svá vlastní štěňátka, pro které vždy žije celým svým srdcem.

Co se návštěv týče, je velice přátelská a milá ke každému. Moc ráda se nechá chovat a muchlovat. Obzvláště pak, přinesete-li jí kus žvance. Je to taková naše malá popelnička a začíná to na ní být opravdu vidět. :-) Z králičího jezevčíka, je pomálu trpasličí. :-) Nejraději se mazlinkuje s celou naší rodinou, kdy se nám vysloveně vtírá do rukou, jakmile vidí, že je čas na mazlení. :-) Delta má převelice ráda lidi a téměř všechny živé bytosti.

Delťulí je také velice učenlivá a již od malička velice čistotná. Ven se naučila chodit již od čtvrtého měsíce a na své první zkoušky jí stačila příprava pouhých čtrnáct dní (kdy jsme chodili trénovat ob den), aby je složila s plným počtem bodů. :-)   

image

 

TOPlist