aktualizováno: 12.08.2018 22:26:56

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Delta - chovná králičí fena

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Delta Naše poupátko

Delta bydlí v Chotíkově u naší babičky.

Zvaná: Delta, Deli, Delča, Delťula, Delťulína, Delda

 

chovná králičí fena

výborná, 2x Vítěz třídy, Oblastní vítěz, Krajský vítěz

ZV I.c

 

Údaje

Jezevčík králičí dlouhosrstý, čená fena s pálením, narozena 15. 9. 2010, otec: Xichtík z Nedošínského háje, matka: Beauty-Ma z Debry

Charakter

Delta, malé nenažrané zlatíčko.

Delta, nezapře ani mamku Bubienku, ani taťku Xichtíka. Stejně tak jako její mamka je velice vychytralá, stále mrštná a vitální. Nenažranost má tato linie v krvi a tak pro kus žvance je schopná vynalézt nemožné, což nám doma kolikrát zavaří mozkové závity u přemýšlení, jak se Delda k tomu jídlu vlastně vůbec dostala. :-) Je to náš malý čertík bertík. Všude vyleze, všude se vejde, všude se dostane. Pod tímto malým, vynalézavým ďáblíkem se ovšem skrývá velice přátelská a mírumilovná povaha. Deltička je druhou naší nejlepší chůvičkou po svém taťkovi Xichtíkovi. Je schopná pečovat a vychovávat naše poupátka čtyřiadvacet hodin denně a náramně si u toho velebí. :-) Samozřejmostí je také dokonalá péče o svá vlastní štěňátka, pro které vždy žije celým svým srdcem a věnuje jim maximální lásku i péči.

Co se návštěv týče, je Delda velice přátelská a milá ke každému hostu. Moc ráda se nechá chovat a muchlovat. Obzvláště pak, přinesete-li jí kus žvance. Je to taková naše malá popelnička, kontajnérek, trochu nám za ta léta nakynula a tak z králičí mladé dámy, máme doma pěknou trpasličku. Od prvních štěňátek již na žádné výstavě nebyla, jelikož by nám jí páni a paní rozhodčí nenaměřili. Dát jí dietu, to bychom jí tedy opravdu nemohli udělat, jelikož by to byl pro ni ten nejvyšší trest. Po taťkovo straně zdědila přezdívku Nivea, jelikož se nejraději mazlinkuje s celou naší rodinou, kdy se nám vysloveně vtírá do rukou. Delta je zkrátka takový dobrák od kosti, ostrost žádná, miluje velice lidi a všechny živé bytosti.

Delťulí je také stále velice učenlivá a již od malička byla velice čistotná. Ven se naučila chodit od čtvrtého měsíce a na své první zkoušky jí stačila příprava pouhých čtrnáct dní (kdy jsme chodili trénovat ob den), aby je složila s plným počtem bodů. Shrnuto podtrženo, Delta je naše nenažrané zlatíčko. :-)   

image

 

TOPlist