aktualizováno: 18.02.2018 22:04:22

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Novinky

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Neděle 18. února

Byla u nás svatba Bredíka a Mršky Držky!!! Svatba to byla veliká, převeliká. :-) Řádilo se jak se patří, začalo to začátkem týdne velkými fóry a prudkým odmítáním, uprostřed týdne už se trochu laškovalo a ke konci týdne to skončilo bláznivou provokací a óóóbrovskou láááskou. Shrnuto, podtrženo, snad se rodiče pečlivě snažili a my můžeme okolo dvacátého dubna očekávat narození našich prvních letošních poupátek vrhu D-Lu. :-) Více info o rodičích a výpočet průběhu březosti najdete v sekci Štěňátka. Všechny fotky ze svatby Mršky a Bredíka najdete tady

  

Amber Piters-Burg Bradford x Mrška Držka Naše poupátko

Pondělí 5. února

Okolo Vánoc a po Novém roce jsme neměli tolik času na aktualizace a tak tady mám takovou menší smršť výstav, kterých jsme se zúčastnili s naším panem vedoucím Šéfíkem. Druhého s třetího prosince minulého roku to byly dvě mezinárodní výstavy v Rakouském Welsu, odkud si Šéfíček dovez dvakrát známku výborná a tituly CACA s CACIBem. O týden později devátého a desátého prosince si Šéfík vyběhal na národní a mezinárodní výstavě v německém Kasselu 2x výbornou s dvěma res. VDH CACy. Nu a po novém roce dovršil náš pan vedoucí svou výstavní kariéru v německém Norimberku na mezinárodní výstavě, odkud si dovezl opět známku výbornou s titulem VDH CAC. Tímto si Šéfík splnil poslední podmínky k udělení Rakouského a Německého šampióna. :-)

Prestige Dagi Dog alias Šéfík

5x výborný, CACA, CACIB, 2x res. VDH-CAC, VDH CAC

Pátek 2. února

Dva měsíce utekly jako voda a my jsme si domů přivezli miminko. Není to miminko jen tak ledajaké, je to pejsek, jezevčík dlouhosrstý standard, jmenuje se Hubert a je to synáček našeho pana vedoucího Šéfíka. Hubi je pejsek z prvního vrhu, který po Šéfíčkovi na světě je a má ještě další čtyři sourozence, dva pejsky a dvě fenečky.  Hubert je krásný, velice přátelský a tááák miloučký. Užíváme si ho, jak jen to jde, jelikož nám nejspíš již brzy  odcestuje do své nové rodiny. Všechny fotky tohoto rozkošného batolete najdete tady. :-)

    

Hubert z Čepínů

otec: Prestige Dagi Dog, alias Šéfík

matka: Elis z Čepínů

Středa 31. ledna

V prvním měsíci tohoto roku oslavila naše poupátka vrhu Q, dvojčátka Quany a Quido své třetí narozeniny a naše poupátka, paterčátka vrhu T, Terry Tami Ami, Týna, Terezka a Talia své narozeniny druhé. Přejeme všem našim lednovým dětičkám všechno jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví a štěstí do dalších let a zdravíme nejen je, ale i jejich celé rodiny. :-)

  

naše poupátka vrhu Q a T

Archiv novinek najdete v sekci Počteníčko.

 

TOPlist