aktualizováno: 22.06.2018 14:32:26

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Novinky

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Pátek 22. června

Ve středu byl našim poupátkům vrhu E-Lu jeden týden. Obě štěňátka se mají čile k světu a parádně prospívají. Jedno je nejen hezčí než druhé, ale také spokojenější. Z pelíšku není slyšet ani hlásku, což je známka výborné péče maminky Sirénky, která se nejen perfektně o svá miminka stará, ale také si je nepřetržitě hlídá. Nové týdenní fotky, aktuální váhy a dvě videa našich nejmenších najdete v sekci  Odchovy 2017/2025 - Vrh E-Lu.

naše poupátka vrhu E-Lu - Edward-Lu alias Denny a Enny

Sobota 16. června

Nastal čas loučení, včera ve večerních hodinách odešla do svého nového domova holčička z vrhu D-Lu Debbie. Debbie bude bydlet se svou novou rodinou v Hostouni a věříme, že bude svým majitelům dělat jen samou radost, když už na ni tak dlouho čekali. V úterý jsme se také rozloučili s naším již ročním poupátkem, překrásným mladým pejskem Bonbonkem. Bonbonek bude bydlet v nedaleké Plzni a budeme s ním i s jeho úžasnými majiteli v pravidelném kontaktu. Samozřejmě odstěhováním Bonbonka jeho působení v naší chovatelské stanici rozhodně nekončí a tak o něm zcela jistě ještě uslyšíte. Oběma majitelům moc děkujeme za dárečky, nejen pro naše čtyřnohé členy rodiny a přejeme jim i našim poupátkům hodně společného štěstí, radosti, lásky a především zdraví.

     

naše poupátka Debbie-Lu a Bonbon-Lu se svými novými páníčky :-)

Pátek 15. června

Kouzlo neplánovaného nás opět doběhlo a máme zaděláno na náš poslední letošní vrh dlouhosrstých trpaslíků/králíků. Deltička začala hárat, domluvila jsem tedy plánované krytí krásným pejskem Johnniem, ale nakonec se bohužel spojení neuskutečnilo. Tedy spojení Johnnieho s Deltou... Když jsem totiž v nedělním večerním shonu, po návratu z klubové výstavy vykládala psiska, děti a věci z auta, zapomněla jsem upozornit naší babičku, že nechávám na zahradě Bredíka, kterého jsem si domů dovezla na výcvik. První cesta vedla s dětmi do koupelny, pak rychle do postele a ještě než mi prckové usnuli, volala na mě naše babička, která nevědomky vypustila všechny svoje holky na zahradu, že se nemůže dovolat Delty. V tu chvíli mi bylo jasné, co se stalo. Rychle jsem tedy vyběhla ven, kde na mě provinile koukali dva svázaní milenci a okolo nich zmateně pobíhal náš mladičký puberťáček Bonbonek. :-D Tak ještě že tak... Hlásíme tedy do celého světa, že přibližně za dva měsíce můžeme očekávat narození našich poupátek vrhu F-Lu ze spojení Amber Piters Burg Bradford a Delta Naše poupátko. Samozřejmě se omlouváme budoucím majitelům za neplánovanou změnu krycího psa a ještě jednou naše velká omluva patří také především majitelům krásného chovného psa Johnnieho.

výborný, multi CAJC, CAC, CACIB, BOB, BOS,JBIG

Český Junior šampion, Slovenský Junior šampion, Junior šampion VDH, Rakouský Junior šampion, Balkánský Junior šampion, Junior šampion Černé Hory, WUT Junior šampion, JBIS CZ a SK, Český šampion, Slovenský šampion, Rumunský šampion, Chorvatský šampion, Srbský šampion

+

výborná

Vítěz třídy, Krajský vítěz, Oblastní vítěz

ZV I.c

     

Štěňátka z tohoto spojení se mohou narodit v barvách červená, červená s příměsí černé, hnědá s pálením, nebo černá s pálením. Krytí proběhlo 10. - 14.6.2018, průběh březosti můžete sledovat zde (váhy a míry se liší, tabulka tvořená pro RR).

Středa 13. června

Dnes v brzkých ranních hodinách přišla na svět naše poupátka vrhu E-Lu ze spojení našeho mistra světa amoleta Xichtíka s naší mladou madam Sirénkou. Opět jako u předchozího vrhu přišla na svět pouze dvě štěňátka a opět je to páreček. Jako první štěňátko přišla na svět ve dvě hodiny a patnáct minut fenka, vážila 196 gramů a budoucí majitelé si ji pojmenovali Enny-Lu. Druhé štěňátko, pejsek přišel na svět ve dvě hodiny a čtyřicet pět minut, vážil 210 gramů a budoucí majitelé si ho pojmenovali Edward-Lu alias Denny. Obě štěňátka jsou v barvě červená a mají se čile k světu. Porod byl rychlý, probíhal hladce, maminka Sirénka vše zvládla na jedničku a je v pořádku. Stránku vrhu, první fotky a veškeré informace o rodičích a jejich novorozeném párečku najdete v sekci Odchovy 2017/2025 - Vrh E-Lu.

naše poupátka vrhu E-Lu Edward-Lu alias Denny a Enny

spokojená maminka Sirénka se svými ÉLučkami :-)

Sobota 9. června

Ve čtvrtek bylo našim poupátkům vrhu D-Lu šest týdnů. Oba prckové již pěkně baští a řádí jako černá ruka po celé zahradě s ostatními členy smečky. Je na nich vidět perfektní vitalita a zdraví. :-) Největší chůvičkou našich divokých malých DéLuček je naše mladá fenka Zrzka, které často vypomáhá náš mladý pejsek Bonbon. Obě štěňátka jsou také již několikrát odčervená a brzy je čeká první návštěva paní veterinářky, kde budou naočkována a očipována. Obě štěňátka jsem samozřejmě fotila jak v týdnu pátém, tak šestém a natočila jsem i pár nových videí, kde můžete vidět jejich divoké hrátky. Vše najdete v sekci Odchovy 2017/2025 - Vrh D-Lu.

  

naše poupátka vrhu D-Lu Debbie, Darcy a jejich trpělivá maminka Mrška s tetičkou Zambi

Pondělí 28. května

V měsíci květnu oslavila své čtvrté narozeniny naše poupátka vrhu N Nudlička, Nezbeda a Nanuk, vrhu O Omega, Odetta a Ozák. Naše poupátka vrhu B-Lu Bady-Lu, Bambula-Lu, Bonbon.Lu, Bastien-Lu, Besi-Lu, Brenda a Borec na konec oslavila své narozeniny první, naše poupátka vrhu J Jeep Čaky a Jasmína Bára narozeniny páté, Véčková poupátka Vanilka, Vopička, Von Křemílek a Vochomůrka své narozeniny druhé a naše poupátko vrhu H Hannah své šesté narozeniny. Všechno nejlepší naše květnová poupátka, hlavně hodně zdraví a štěstí ze štěníkova posílá Lucka a spol! :-*

  

      naše poupátka vrhu N a O

  

      naše poupátka vrhu B-Lu a J

  

      naše poupátka vrhu V a H

Pátek 25. května

Včera byly našim poupátkům vrhu D-Lu čtyři týdny. Obě naše nejmenší poupátkovská miminka se nám před očima změnila v pěkně živá a soupeřivá batolátka. Vylézají odvážně z mámina pelíšku a ohrádka určená pro štěňátka jim začíná být malá. Nastal tedy čas, abychom je pomálu a jistě začali seznamovat s venkovním světem a ostatními členy naší jezevčí rodiny. Pravidelně jsou tedy teď už od rána až do večera venku a tak mají kromě spánku, stále co na práci. Začali jsme také s prvními příkrmy, zatím se do nich tito naši dva cvaldové moc nehrnou, je tedy vidět, že kvalitního mateřského mléka mají více než dostatek. Mističky voňavé po masíčku zatím jen olizují svými maličkými štěněcími jazýčky. V sekci  Odchovy 2017/2025 - Vrh D-Lu najdete ve všech fotogaleriích nejen nové čtyřtýdenní fotečky, ale také třítýdenní.

naše poupátka vrhu D-Lu Darcy a Debbie

Pondělí 21. května

V sobotu jsme si s naší omladinou opět vyjeli na další mezinárodní výstavu psů, která se konala tentokrát na severu Čech, v Litoměřicích. Z našich poupátek nás prezentovala tentokrát dvě dlouhosrstá plemena, Bonbon se Zrzkou za jezevčíky trpasličí a Brenda za jezevčíky králičí. Počasí bylo krásné, atmosféra parádní, Italský pan rozhodčí Francesco di Paola Nuzzo posuzoval velmi rychle, ovšem také velice pečlivě a našim dětičkám tato výstava mezi mladými dlouhosrstými mini jezevčíky vysloveně patřila. Brenda Naše poupátko nastoupila do výstavního kruhu ve třídě mladých jako první a vyběhala si známku výborná 1 s titulem CAJC. V souboji o nejlepšího mladého králičího jezevčíka pak porazila ještě konkurenčního pejska a z kruhu jsme si odnášeli ještě titul BOJ (BEST OF JUNIOR). Bonbon se Zrzkou dopadli obdobně, Bonbonek porazil své dva konkurenty ve třídě mladých, ze které si odnesl známku výborný 1 s titulem CAJC, stejně tak jako Zrzka Naše poupátko, která vybojovala v konkurenci dalších tří fen taktéž známku výborná 1 s titulem CAJC. Tím pádem nastal sourozenecký souboj o BOJ (BEST OF JUNIOR), který nakonec obdržel náš mladý krasavec Bonbonek. Zrzečka poražena svým vlastním bráškou ještě pak nastoupila do souboje o nejlepší fenku v plemeni a tak aby jí to nebylo líto, vybojovala si v konkurenci ostatních dospělých fen ještě titul BOS (BEST OPPOSITE SEX). :-D Moc děkuji všem, kteří nám na výstavě pomáhali, především Mončo tobě a těšíme se opět na shledanou.

MVP Litoměřice

Zrzka Naše poupátko - V1, CAJC, BOS

Bonbon-Lu Naše poupátko - V1, CAJC, BOJ

Brenda Naše poupátko - V1, CAJC, BOJ

Když už jsme u těch výstav, v pátek nám dorazila pošta pro naši mladičkou Zrzečku, která je novopečenou Českou junior žampiónkou. :-D

     

Zrzka Naše poupátko - Český junior šampion

Pondělí 14. května

Včera oslavila naše standardní fenka Špagetka své druhé narozeniny. Svůj narozeninový den strávila ta naše velká holka odpočinkem, společně se svou malou trpasličí kamarádkou Zrzkou. Obě holky totiž slavily Špagíny narozeniny společně už v sobotu a to tak, že se se mnou zúčastnily zkoušek vloh. Holky nezklamaly a vedly si na zkouškách náramně. Špagetka zkoušky složila ve druhé ceně s počtem bodů 162. Ze slídění, které Špagetka nemá zcela dokonalé (bohužel na přípravu ke zkouškám nebylo moc času) dostala známku dva, trochu smůla byla známka z hlasitosti tři, jelikož když jsme už konečně narazily na zvěř, nebyli zcela na blízku zase páni rozhodčí. Nevadí, na zkouškách je to také někdy o štěstí, které nás na oplátku doprovázelo ve zbylých disciplínách, které jsme už proběhly ve čtyrkách. Co se Zrzečky týče, velké zklamání byla známka ze slídění za dva, jelikož její práci při slídění dost ovlivnila nedaleká střelnice, na které celé dopoledne probíhaly střelby a tak mi nešla moc od nohy. Otázka je, kdyby střelby nebyly, jestli by si polepšila, když by zase naopak běhala moc daleko, jak to tahle potvůrka umí. S hlasitostí měla na druhou stránku Zrzka oproti Špagetce zase štěstí. Díky nedostatku zvěře v honitbě jsme od střelnice přejeli jinam, kde krásně a v klidu prohnala srnečka. Hlasitost tedy za čtyři, stejně tak jako i zbytek disciplín. Sečteno, podtrženo, obě holky ZVčka úspěšně absolvovala a všechny tři jsme si den plný myslivecké kynologie náležitě užily. Nachodily jsme krásných devět a půl kilometru, stahaly jsme se jako pérka a přes to jsme se cítily blaženě. :-) Náš velký dík také patří Jiříkovi, pánečkovi našich poupátek Terryho a Urana Uličníka, který si celý ten náročný zkouškový den vytrpěl s námi a velice mi pomohl s držením nejen mých dvou holek. Moc děkuji ještě jednou Jiříku, za všechno!!! :-*

  

Fajn Špageta z Čepínů - 2 roky

 

Fajn Špageta z Čepínů ZV II.c

(nos 4, hlasitost 3, poslušnost 4, chování po výstřelu 4, vodění na řemeni 4, slídění 2, stopa živé zvěře 4, stopa vůdce 4)

Zrzka Naše poupátko ZV II.c

(nos 4, hlasitost 4, poslušnost 4, chování po výstřelu 4, vodění na řemeni 4, slídění 2, stopa živé zvěře 4, stopa vůdce 4)

Sobota 12. května

Minulý víkend se na mezinárodní výstavě v Praze prezentovala opět naše mladá poupátka a vedla si zase lépe než jen výborně. Asi největší radost nám udělala naše mladičká Brenda, která porazila ve svých jedenácti měsících všechny dlouhosrsté králičí jezevčíky a vybojovala si se svojí paničkou známku výborná 1 a tituly CAJC, BOJ a BOB!!! V závěrečných soutěžích si pak ještě ukořistila III. BIGJ. :-D Trpasličí Bonbonek si ve třídě mladých vyběhal známku výborná 2 a trpasličí Zrzka Naše poupátko taktéž ve třídě mladých ukořistila známku výborná 1 s tituly CAJC a BOJ!!! Chtěla bych moc poděkovat Týnce, Monče, Silvě a všem ostatním, kteří pomohli s úpravami našich psisek, jejich dopravou a prezentací. Velké díky vám všem dámy!!! :-*

     

MVP Praha

Brenda Naše poupátko - V1, CAJC, BOJ, BOB, III. BIGJ

Bonbon-Lu Naše poupátko - V2

Zrzka Naše poupátko - V1, CAJC, BOJ

Čtvrtek 10. května

Týden utekl jako voda a našim poupátkům vrhu D-Lu jsou dva týdny. Tak trochu nás tahle dvě maličká stvořeníčka překvapila, jelikož již od devátého dne života začala pomálu a jistě koukat na svět. Obě poupátka už byla také poprvé venku, kde si pohodlně hověla při pozdním odpoledním sluníčku, nejen s maminkou, ale také s tatínkem, který se na ně přijel podívat. Na váze tento roztomilý páreček opravdu přibývá rychlostí blesku, a tak z kynutých maličkých jitrniček, rostou pěkný malý otesánci. Aktuální váhy a nové, krásné fotky nejen našich nejmenších najdete v sekci Odchovy 2017/2025 - Vrh D-Lu.

Debbie-Lu a Darcy-Lu s maminkou Mrškou

Darcy-Lu, Debbie-Lu a celá spokojená rodinka (taťka Bredík, mamka Mrška a jejich dva otesánci)

Čtvrtek 3. května

Dnes je našim poupátkům, našemu párečku vrhu D-Lu jeden týden. Obě štěňátka se mají čile k světu a parádně prospívají. Vzhledem k tomu, že mámin mléčný bar mají jen sami pro sebe, tak i pěkně kynou. :-) Maminka Mrška je také v pořádku, laktace se jí srovnala (měli jsme trochu problémy s přebytkem mléka) a je velice vzornou a čistotnou maminkou. Samozřejmě jsem dnes pořídila několik nových snímků našeho nového štěstíčka, natočila video a doplnila týdenní váhu. Vše najdete v sekci Odchovy 2017/2025 - Vrh D-Lu.

naše poupátka Debbie-Lu a Darcy-Lu

obě DéLučka s maminkou Mrškou Držkou

Pondělí 30. dubna

Tento víkend jsme také vystavovali, tentokrát si udělala výlet do zahraničí naše mladá standardní fenka Špagetka. Jela přes Slovensko, Maďarsko až do dalekého Srbska, kde se konaly hned dvě mezinárodní výstavy. Ve městečku Kraljevo byla naše Špagetka opravdu veleúspěšná. Ve třídě mezitřídě si vyběhala známku výborná 1 s titulem CAC (čekatelství národního šampionátu), ke kterému dostala také svůj první titul CACIB (čekatelství mezinárodních šampionátů) a BOB (Vítěz plemene). Samozřejmě naše Špagínka nastoupila i do závěrečných soutěží, ze kterých nám přivezla náš úplně první mezinárodní titul BIG (Nejlepší jezevčík výstavy). V neděli o cca dvě stě kilometrů dál od Kraljeva ve městě Stara Pazova Špagetka skórovala obdobně, opět výborná 1, CAC, CACIB, BOB a II. BIG! Špagetka tímto splnila podmínky pro udělení srbského šampionátu. :-D :-P

Fajn Špageta z Čepínů

- CACIB Kraljevo 2018 - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG

- CACIB Stara Pazova 2018 - V1, CAC, CACIB, BOB, II. BIG

Neděle 29. dubna

Minulý víkend jsme opět vystavovali, tentokrát na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích. V trpasličích jezevčících ve třídě mladých nastoupil náš mladičký pes Bonbon-Lu, který si vyběhal svojí další výbornou 2. Ve třídě mladých jsme měli zastoupení samozřejmě i mezi fenkami, kde si naše mladá fešanda Zrzka vyběhala v konkurenci dvou fenek svoje další třídové vítězství, známku výborná 1 a tentokrát i s titulem CAJC, ke kterému se stala ještě nejlepší fenou v plemeni BOS. Mezi dlouhosrstými standardními fenkami nás prezentovala ve třídě otevřené naše Špagetka. Ta si vyběhala také známku výborná 1, s tituly CAC a res. CACIB.

Fajn Špageta z Čepínů V1, CAC, res. CACIB

Bonbon-Lu Naše poupátko V2

Zrzka Naše poupátko V1, CAJC, BOS

Úterý 26. dubna

Po velice dlouhém a stresujícím čekání jsme se konečně dočkali narození našich poupátek vrhu D-Lu. Dnes v noci, za pět minut dvanáct, sedmdesátý den březosti, přišel na svět zdravý páreček štěňátek po tatínkovi Bredíkovi (Amber Piters Burg Bradford) a mamince Mršce Držce (Mrška Držka Naše poupátko). Mrška nám tentokrát dala opravdu zabrat a našimi nervy rozhodně nešetřila. Od termínu porodu nás šest dní napínala den ode dne jako struny a když už se konečně začalo schylovat k porodu, nechala nás v šílenství ještě posledních, velice dlouhých dvacet hodin!!! Ale jak se říká, kdo si počká, ten se dočká... S nervy v kýblu, s paní veterinářkou několikrát na telefonu se dnes během čtvrt hodinky narodila naše první letošní dvě poupátka. V jednu hodinu a třicet minut se vyklubal na svět červený pejsek, vážil 201 gramů a v jednu hodinu a čtyřicet pět minut přišla na svět červená fenka, která vážila 154 gramů. Ufff, díky bohu, jupí a hurá. Obě štěňátka jsou v pořádku a mají se čile k světu. Během dne dokonce dostala už i svá jména od svých budoucích majitelů. Pejsek se bude jmenovat Darcy-Lu a fenečka Debbie-Lu. Štěňátka mají samozřejmě také již svojí stránku, kde najdete veškeré informace nejen o nich, ale také o rodičích. První fotečky mrňousků se také již stihly a velice povedly, samozřejmě budou přibývat také váhy a časem i nějaká ta videa. Vše najdete v sekci Odchovy 2017/2025 - Vrh D-Lu. Děkuji za pozornost a především děkuji všem, kteří byli celou dobu v tom našem stresu s námi.

Debbie-Lu, Mrška s D-Lu miminky a Darcy-Lu

Středa 18. dubna

Dorazila k nám pošta a náš standardní fešák Prestige Dagi Dog, alias Šéfík má zase o pár šampionátů víc. :-) Nejcennější je pro nás mezinárodní šampion krásy C.I.B. (Champion International de Beauté), kterým se Šéfík dostal na vrchol své výstavní kariéry. :-P Samozřejmě z Polského a Německého šampionátu máme také velikou radost. :-D

   

  

  

Prestige Dagi Dog alias Šéfík - C.I.B, Polský šampion, Německý šampion

Úterý 17. dubna

Máme nakryto! :-) Svatba naší madam Sirény a mistra světa amoleta Xichtíka proběhla ve dnech dvanáctého, až šestnáctého dubna. Pokud se tedy povede vše tak jak má, můžeme okolo desátého června očekávat vrh E-Lu. Fotky našeho velice romantického páru najdete zde, podrobnější informace o rodičích a výpočet průběhu březosti najdete v sekci Štěňátka.

  

budoucí rodiče vrhu E-Lu Sirča a Xichtík

Neděle 15. dubna

Moje srdce, můj klenot, můj chov, to je Zambi-Ma z Debry, která dnes oslavila své jedenácté narozeniny. Oslava se nesla v duchu nostalgie, aportováním a hrátky, které Zambi již od štěněčího věku miluje a den co den vyžaduje. Všechno nejlepší má zlatá krásko, moje inteligentní zakladatelko chovu, náš nejcennější, velevážený poklade!!! Všechny fotky z dneška zde.

        

      Zambi-Ma z Debry     

Středa 11. dubna

Naše mladé holky, naše poupátka Zrzka s Brendou se o víkendu zúčastnily s mojí kamarádkou Kristýnkou Národní výstavy psů, která se konala v daleké Ostravě. Tentokrát titul vybojovala jen Kristýnky Brenda, která si ve třídě mladých vyběhala známku výborná 1 s tituly CAJC a BOJ. Zrzka bohužel vystavování se bez paničky tak trochu bojkotovala a Kristýnku zlobila. V kruhu nechtěla pořádně chodit, své tři konkurentky ve třídě mladých sice porazila, odnesla si známku výborná 1, ale bohužel titul už od přísného pana rozhodčího nedostala. Týnko, moc děkuji, nejen za Zrzku, ale také především za Brendu a gratuluji!!!

     

Brenda Naše poupátko - V1, CAJC, BOJ

Zrzka Naše poupátko - V1

Pátek 6. dubna

Na konci měsíce února se v západočeském Holýšově konala již tradičně klubová výstava, přesněji Speciální výstava jezevčíků. Na Holýšovské klubovky jezdíme každý rok, tak to by bylo, kdybychom letos chyběli. :-) Svojí výstavní premiéru zde zahájil náš mladičký trpasličí pes Bonbon-Lu, který si ve třídě mladých v konkurenci čtyř psů vyběhal svou první výbornou. Jelikož byl na výstavě nejmladší, devět měsíců a pár dnů, dozvěděli jsme se, že Bonbonkův čas ještě přijde, ale že musíme dát přednost starším jedincům. Každopádně se známkou výborná 3 a samými superlativy v posudku jsem tak nějak počítala a byla více než spokojená.

naše poupátko Bonbon-Lu výborná 3

Dále jsme se vezli speciální výstavou už jako po másle. Mezi trpasličími kluky nastoupil se svým páníčkem ve třídě otevřené Terry Naše poupátko, který si vyběhal známku výborná 1 a titul CAC. Děkujeme a moc gratulujeme! Výstavní premiéru zde zahájila také naše trpasličí princezna Zrzka. Ta si ve třídě mladých v konkurenci tří fen vyběhala známku výbornou 1 s titulem CAJC. U Zrzky jsem úspěch tak trochu čekala, je to opravdu velice povedená krásná mladá dáma a po nastoupení všech fenek do třídy mladých bylo vidět, že se konkurence opravdu bát nemusíme. I paní rozhodčí řekla, že nemá cenu nás v kruhu dlouho trápit, že je jednoznačně rozhodnuto.

naše poupátko Zrzka výborná 1, CAJC

Ve třídě otevřené v konkurenci tří fen zase excelovala Zrzky maminka, trpasličí madam Siréna. Ta si vyběhala známku výborná 1 a titul CAC. Tímto si splnila výstavní podmínky pro udělení titulu Český šampion. :-)

naše poupátko Siréna výborná 1, CAC

V zástupcích králičích jezevčíků jsme měli ve třídě mladých sestřičku Bonbonka Brendu, která nám se svou paničkou udělala také moc velikou radost. Holky si totiž vyběhaly známku výborná 1 a tituly CAJC a BOJ. Děkujeme a taktéž gratulujeme. Nu a třešničkou na dortu byla jízda naší mladé, ztřeštěné standardní fenky Fajn Špagety z Čepínů, která si v konkurenci devíti fen na speciální výstavě vyběhala známku výborná 1 s tituly CAC a Vítěz specíální výstavy. :-D

Fajn Špageta z Čepínů výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy

Konkurence byla letos veliká, o to víc nás těší, že se všem našim zúčastněným poupátkům tak parádně dařilo. :-D :-P :-O

Bonbon-Lu Naše poupátko - výborný 3

Terry Naše poupátko - výborný 1, CAC

Zrzka Naše poupátko - výborný 1, CAJC

Siréna Naše poupátko - výborná 1, CAC

Brenda Naše poupátko - výborná 1, CAJC, BOJ

Fajn Špageta z Čepínů - výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy

Úterý 3. dubna

Čas letí jako blázen a já opět nestíhám s aktualizacemi. Osmnáctého března oslavila své čtvrté narozeniny naše poupátka Mrška Držka, Meloun, Monty, Miya a Marilyn, ve stejný den slavila své první narozeniny také naše poupátka Zrzečka, Zrzka, Zip Zoom a Zulika Zafira. Aby toho nebylo málo, ve stejný den v měsíci březnu, tentokrát třicátého slavila své páté narozeniny naše poupátka Ibbi Filip a Iris Molly, společně s prvními narozeninami Antonína-Lu, Amálky-Lu a Aloise-Lu. Všem našim březnovým oslavenečkům dodatečně přejeme hlavně hodně zdraví,  štěstí a pohody i do dalších let a zdravíme nejen je, ale také celé jejich skvělé rodiny. :-)

naše poupátka vrhu M

naše poupátka vrhu Z

  

naše poupátka vrhu I a A-Lu

Úterý 27. února

Uran Uličník Naše poupátko slavil čtvrtého února své druhé narozeniny, sedmého února oslavila své šesté narozeniny naše poupátka Gazík, Godie, Grace a Gala Berry, desátého února slavila své deváté narozeniny naše nejstarší poupátka Alfa, Art, Afra a Alf, šestnáctého února oslavila své osmé narozeniny naše poupátka Benjie, Brok, Beta Bubienka a Bax, čtyřiadvacátého února slavila své třetí narozeniny naše poupátka Rafík a Raketka, nu a dnes sedmadvacátého února oslavila své třetí narozeniny naše poupátka Siréna, Sofie, Sep a Sam. Všem našim psím dětičkám přejeme hodně štěstí, hlavně hodně zdraví, také hromadu lásky i do dalších let a pozdravujeme nejen je, ale i celé jejich báječné rodiny.

     

naše poupátka vrhu U, G a A

  

naše poupátka vrhu B a R

naše poupátka vrhu S

Neděle 18. února

Byla u nás svatba Bredíka a Mršky Držky!!! Svatba to byla veliká, převeliká. :-) Řádilo se jak se patří, začalo to začátkem týdne velkými fóry a prudkým odmítáním, uprostřed týdne už se trochu laškovalo a ke konci týdne to skončilo bláznivou provokací a óóóbrovskou láááskou. Shrnuto, podtrženo, snad se rodiče pečlivě snažili a my můžeme okolo dvacátého dubna očekávat narození našich prvních letošních poupátek vrhu D-Lu. :-) Více info o rodičích a výpočet průběhu březosti najdete v sekci Štěňátka. Všechny fotky ze svatby Mršky a Bredíka najdete tady

  

Amber Piters-Burg Bradford x Mrška Držka Naše poupátko

Pondělí 5. února

Okolo Vánoc a po Novém roce jsme neměli tolik času na aktualizace a tak tady mám takovou menší smršť výstav, kterých jsme se zúčastnili s naším panem vedoucím Šéfíkem. Druhého s třetího prosince minulého roku to byly dvě mezinárodní výstavy v Rakouském Welsu, odkud si Šéfíček dovez dvakrát známku výborná a tituly CACA s CACIBem. O týden později devátého a desátého prosince si Šéfík vyběhal na národní a mezinárodní výstavě v německém Kasselu 2x výbornou s dvěma res. VDH CACy. Nu a po novém roce dovršil náš pan vedoucí svou výstavní kariéru v německém Norimberku na mezinárodní výstavě, odkud si dovezl opět známku výbornou s titulem VDH CAC. Tímto si Šéfík splnil poslední podmínky k udělení Rakouského a Německého šampióna. :-)

Prestige Dagi Dog alias Šéfík

5x výborný, CACA, CACIB, 2x res. VDH-CAC, VDH CAC

Pátek 2. února

Dva měsíce utekly jako voda a my jsme si domů přivezli miminko. Není to miminko jen tak ledajaké, je to pejsek, jezevčík dlouhosrstý standard, jmenuje se Hubert a je to synáček našeho pana vedoucího Šéfíka. Hubi je pejsek z prvního vrhu, který po Šéfíčkovi na světě je a má ještě další čtyři sourozence, dva pejsky a dvě fenečky.  Hubert je krásný, velice přátelský a tááák miloučký. Užíváme si ho, jak jen to jde, jelikož nám nejspíš již brzy  odcestuje do své nové rodiny. Všechny fotky tohoto rozkošného batolete najdete tady. :-)

    

Hubert z Čepínů

otec: Prestige Dagi Dog, alias Šéfík

matka: Elis z Čepínů

Středa 31. ledna

V prvním měsíci tohoto roku oslavila naše poupátka vrhu Q, dvojčátka Quany a Quido své třetí narozeniny a naše poupátka, paterčátka vrhu T, Terry Tami Ami, Týna, Terezka a Talia své narozeniny druhé. Přejeme všem našim lednovým dětičkám všechno jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví a štěstí do dalších let a zdravíme nejen je, ale i jejich celé rodiny. :-)

  

naše poupátka vrhu Q a T

Archiv novinek najdete v sekci Počteníčko.

 

TOPlist