aktualizováno: 19.04.2018 10:58:49

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Novinky

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Středa 18. dubna

Dorazila k nám pošta a náš standardní fešák Prestige Dagi Dog, alias Šéfík má zase o pár šampionátů víc. :-) Nejcennější je pro nás mezinárodní šampion krásy C.I.B. (Champion International de Beauté), kterým se Šéfík dostal na vrchol své výstavní kariéry. :-P Samozřejmě z Polského a Německého šampionátu máme také velikou radost. :-D

   

  

  

Prestige Dagi Dog alias Šéfík - C.I.B, Polský šampion, Německý šampion

Úterý 17. dubna

Máme nakryto! :-) Svatba naší madam Sirény a mistra světa amoleta Xichtíka proběhla ve dnech dvanáctého, až šestnáctého dubna. Pokud se tedy povede vše tak jak má, můžeme okolo desátého června očekávat vrh E-Lu. Fotky našeho velice romantického páru najdete zde, podrobnější informace o rodičích a výpočet průběhu březosti najdete v sekci Štěňátka.

  

budoucí rodiče vrhu E-Lu Sirča a Xichtík

Neděle 15. dubna

Moje srdce, můj klenot, můj chov, to je Zambi-Ma z Debry, která dnes oslavila své jedenácté narozeniny. Oslava se nesla v duchu nostalgie, aportováním a hrátky, které Zambi již od štěněčího věku miluje a den co den vyžaduje. Všechno nejlepší má zlatá krásko, moje inteligentní zakladatelko chovu, náš nejcennější, velevážený poklade!!! Všechny fotky z dneška zde.

        

      Zambi-Ma z Debry     

Středa 11. dubna

Naše mladé holky, naše poupátka Zrzka s Brendou se o víkendu zúčastnily s mojí kamarádkou Kristýnkou Národní výstavy psů, která se konala v daleké Ostravě. Tentokrát titul vybojovala jen Kristýnky Brenda, která si ve třídě mladých vyběhala známku výborná 1 s tituly CAJC a BOJ. Zrzka bohužel vystavování se bez paničky tak trochu bojkotovala a Kristýnku zlobila. V kruhu nechtěla pořádně chodit, své tři konkurentky ve třídě mladých sice porazila, odnesla si známku výborná 1, ale bohužel titul už od přísného pana rozhodčího nedostala. Týnko, moc děkuji, nejen za Zrzku, ale také především za Brendu a gratuluji!!!

     

Brenda Naše poupátko - V1, CAJC, BOJ

Zrzka Naše poupátko - V1

Pátek 6. dubna

Na konci měsíce února se v západočeském Holýšově konala již tradičně klubová výstava, přesněji Speciální výstava jezevčíků. Na Holýšovské klubovky jezdíme každý rok, tak to by bylo, kdybychom letos chyběli. :-) Svojí výstavní premiéru zde zahájil náš mladičký trpasličí pes Bonbon-Lu, který si ve třídě mladých v konkurenci čtyř psů vyběhal svou první výbornou. Jelikož byl na výstavě nejmladší, devět měsíců a pár dnů, dozvěděli jsme se, že Bonbonkův čas ještě přijde, ale že musíme dát přednost starším jedincům. Každopádně se známkou výborná 3 a samými superlativy v posudku jsem tak nějak počítala a byla více než spokojená.

naše poupátko Bonbon-Lu výborná 3

Dále jsme se vezli speciální výstavou už jako po másle. Mezi trpasličími kluky nastoupil se svým páníčkem ve třídě otevřené Terry Naše poupátko, který si vyběhal známku výborná 1 a titul CAC. Děkujeme a moc gratulujeme! Výstavní premiéru zde zahájila také naše trpasličí princezna Zrzka. Ta si ve třídě mladých v konkurenci tří fen vyběhala známku výbornou 1 s titulem CAJC. U Zrzky jsem úspěch tak trochu čekala, je to opravdu velice povedená krásná mladá dáma a po nastoupení všech fenek do třídy mladých bylo vidět, že se konkurence opravdu bát nemusíme. I paní rozhodčí řekla, že nemá cenu nás v kruhu dlouho trápit, že je jednoznačně rozhodnuto.

naše poupátko Zrzka výborná 1, CAJC

Ve třídě otevřené v konkurenci tří fen zase excelovala Zrzky maminka, trpasličí madam Siréna. Ta si vyběhala známku výborná 1 a titul CAC. Tímto si splnila výstavní podmínky pro udělení titulu Český šampion. :-)

naše poupátko Siréna výborná 1, CAC

V zástupcích králičích jezevčíků jsme měli ve třídě mladých sestřičku Bonbonka Brendu, která nám se svou paničkou udělala také moc velikou radost. Holky si totiž vyběhaly známku výborná 1 a tituly CAJC a BOJ. Děkujeme a taktéž gratulujeme. Nu a třešničkou na dortu byla jízda naší mladé, ztřeštěné standardní fenky Fajn Špagety z Čepínů, která si v konkurenci devíti fen na speciální výstavě vyběhala známku výborná 1 s tituly CAC a Vítěz specíální výstavy. :-D

Fajn Špageta z Čepínů výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy

Konkurence byla letos veliká, o to víc nás těší, že se všem našim zúčastněným poupátkům tak parádně dařilo. :-D :-P :-O

Bonbon-Lu Naše poupátko - výborný 3

Terry Naše poupátko - výborný 1, CAC

Zrzka Naše poupátko - výborný 1, CAJC

Siréna Naše poupátko - výborná 1, CAC

Brenda Naše poupátko - výborná 1, CAJC, BOJ

Fajn Špageta z Čepínů - výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy

Úterý 3. dubna

Čas letí jako blázen a já opět nestíhám s aktualizacemi. Osmnáctého března oslavila své čtvrté narozeniny naše poupátka Mrška Držka, Meloun, Monty, Miya a Marilyn, ve stejný den slavila své první narozeniny také naše poupátka Zrzečka, Zrzka, Zip Zoom a Zulika Zafira. Aby toho nebylo málo, ve stejný den v měsíci březnu, tentokrát třicátého slavila své páté narozeniny naše poupátka Ibbi Filip a Iris Molly, společně s prvními narozeninami Antonína-Lu, Amálky-Lu a Aloise-Lu. Všem našim březnovým oslavenečkům dodatečně přejeme hlavně hodně zdraví,  štěstí a pohody i do dalších let a zdravíme nejen je, ale také celé jejich skvělé rodiny. :-)

naše poupátka vrhu M

naše poupátka vrhu Z

  

naše poupátka vrhu I a A-Lu

Úterý 27. února

Uran Uličník Naše poupátko slavil čtvrtého února své druhé narozeniny, sedmého února oslavila své šesté narozeniny naše poupátka Gazík, Godie, Grace a Gala Berry, desátého února slavila své deváté narozeniny naše nejstarší poupátka Alfa, Art, Afra a Alf, šestnáctého února oslavila své osmé narozeniny naše poupátka Benjie, Brok, Beta Bubienka a Bax, čtyřiadvacátého února slavila své třetí narozeniny naše poupátka Rafík a Raketka, nu a dnes sedmadvacátého února oslavila své třetí narozeniny naše poupátka Siréna, Sofie, Sep a Sam. Všem našim psím dětičkám přejeme hodně štěstí, hlavně hodně zdraví, také hromadu lásky i do dalších let a pozdravujeme nejen je, ale i celé jejich báječné rodiny.

     

naše poupátka vrhu U, G a A

  

naše poupátka vrhu B a R

naše poupátka vrhu S

Neděle 18. února

Byla u nás svatba Bredíka a Mršky Držky!!! Svatba to byla veliká, převeliká. :-) Řádilo se jak se patří, začalo to začátkem týdne velkými fóry a prudkým odmítáním, uprostřed týdne už se trochu laškovalo a ke konci týdne to skončilo bláznivou provokací a óóóbrovskou láááskou. Shrnuto, podtrženo, snad se rodiče pečlivě snažili a my můžeme okolo dvacátého dubna očekávat narození našich prvních letošních poupátek vrhu D-Lu. :-) Více info o rodičích a výpočet průběhu březosti najdete v sekci Štěňátka. Všechny fotky ze svatby Mršky a Bredíka najdete tady

  

Amber Piters-Burg Bradford x Mrška Držka Naše poupátko

Pondělí 5. února

Okolo Vánoc a po Novém roce jsme neměli tolik času na aktualizace a tak tady mám takovou menší smršť výstav, kterých jsme se zúčastnili s naším panem vedoucím Šéfíkem. Druhého s třetího prosince minulého roku to byly dvě mezinárodní výstavy v Rakouském Welsu, odkud si Šéfíček dovez dvakrát známku výborná a tituly CACA s CACIBem. O týden později devátého a desátého prosince si Šéfík vyběhal na národní a mezinárodní výstavě v německém Kasselu 2x výbornou s dvěma res. VDH CACy. Nu a po novém roce dovršil náš pan vedoucí svou výstavní kariéru v německém Norimberku na mezinárodní výstavě, odkud si dovezl opět známku výbornou s titulem VDH CAC. Tímto si Šéfík splnil poslední podmínky k udělení Rakouského a Německého šampióna. :-)

Prestige Dagi Dog alias Šéfík

5x výborný, CACA, CACIB, 2x res. VDH-CAC, VDH CAC

Pátek 2. února

Dva měsíce utekly jako voda a my jsme si domů přivezli miminko. Není to miminko jen tak ledajaké, je to pejsek, jezevčík dlouhosrstý standard, jmenuje se Hubert a je to synáček našeho pana vedoucího Šéfíka. Hubi je pejsek z prvního vrhu, který po Šéfíčkovi na světě je a má ještě další čtyři sourozence, dva pejsky a dvě fenečky.  Hubert je krásný, velice přátelský a tááák miloučký. Užíváme si ho, jak jen to jde, jelikož nám nejspíš již brzy  odcestuje do své nové rodiny. Všechny fotky tohoto rozkošného batolete najdete tady. :-)

    

Hubert z Čepínů

otec: Prestige Dagi Dog, alias Šéfík

matka: Elis z Čepínů

Středa 31. ledna

V prvním měsíci tohoto roku oslavila naše poupátka vrhu Q, dvojčátka Quany a Quido své třetí narozeniny a naše poupátka, paterčátka vrhu T, Terry Tami Ami, Týna, Terezka a Talia své narozeniny druhé. Přejeme všem našim lednovým dětičkám všechno jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví a štěstí do dalších let a zdravíme nejen je, ale i jejich celé rodiny. :-)

  

naše poupátka vrhu Q a T

Archiv novinek najdete v sekci Počteníčko.

 

TOPlist