aktualizováno: 19.04.2018 10:58:49

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Naše nabídka

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Nabízíme osmiměsíční štěňátko jezevčíka dlouhosrstého trpasličího, krásného červeného pejska Bonbonka, po velice výstavně úspěšných rodičích. Pouze do dobrých rukou! Nejlépe zájemcům o výstavy a chov (není podmínkou).

 
  
Bonbon je socializovaný, velice přátelské povahy, spíše takový hodný moula, zvládá základní poslušnost. Obvod hrudníku 33 cm, plnochrupý. Bonbonek je ze sedmi štěňátek, více info o celém vrhu, o rodičích, fotky a rodokmen najdete na stránce vrhu v sekci Odchovy 2017/2025 - Vrh B-Lu. Více fotek Bonbonka najdete zde.

Bereme předběžné rezervace na plánované vrhy, které najdete v sekci Štěňátka.

image

 

TOPlist