aktualizováno: 16.07.2018 14:51:56

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Lovecký výcvik psů

Všechny naše jezevčíky krmíme přirozenou čerstvou stravou. Na stránkách baron.cz nakupujeme doplňky k této výživě. Nákupem uskutečněným přes tento odkaz podpoříte naší CHS. Děkujeme. overenaadresa.comPrelozit tuto stranku do anglictinyPrelozit tuto stranku do nemcinyPrelozit tuto stranku do francouzstinyPrelozit tuto stranku do cinstinyPrelozit tuto stranku do cestinyPrelozit tuto stranku do portugalstinyPrelozit tuto stranku do italstinyPrelozit tuto stranku do spanelstinyPrekladac zdarmaPrelozit tuto stranku do hinduistinyPrelozit tuto stranku do arabstinyPrelozit tuto stranku do rectinyPrelozit tuto stranku do polstinyPrelozit tuto stranku do bulharstinyPrelozit tuto stranku do chorvactinyPrelozit tuto stranku do rumunstinyPrelozit tuto stranku do rustinyPrelozit tuto stranku do svedstinyPrelozit tuto stranku do danstinyPrelozit tuto stranku do holandstinyPrelozit tuto stranku do norstinyPrelozit tuto stranku do finstinyPrelozit tuto stranku do korejstinyPrelozit tuto stranku do japonstinyPrelozit tuto stranku do nemciny
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa Výborný 1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Lovecký výcvik psů

Zabýváme se loveckým výcvikem psů plemene jezevčík a teriér.

Vaše psisko můžeme připravit k některé z těchto zkoušek:

ZV (zkoušky vloh)

BZ (barvářské zkoušky) 

BZH (barvářské zkoušky honičů)

ZN (zkouška nováčků, bezkontaktní norování) 

V případě zájmu můžeme Vaše psisko později připravit i na ostatní, náročnější zkoušky jako jsou: LZ (lesní zkoušky), VZ (všestranné zkoušky), PZ (podzimní zkoušky), ZH (zkoušky honičů), nebo SVP (speciální vodní práce). Veškeré informace a dotazy rádi zodpovíme po emailu nebo telefonu. 

Krom loveckého výcviku je také možné vašeho psa připravit na výstavu, popřípadě ho na výstavě i předvést. Samozřejmostí je i výcvik základní poslušnosti.

Proč jsem se rozhodla věnovat se výcviku jezevčíků a teriérů?

Přijde mi škoda, že spousta lidí má doma tohle plemeno, krásného pejska nebo fenku s PP a neuchovní ho jen proto, že mají obavu zrovna ze složení lovecké zkoušky. Toto je první důvod proč jsem se rozhodla věnovat se výcviku psů. Druhým důvodem je, že mě práce s pejsky moc baví, jelikož mě naplňuje štěstím, radostí a klidem. :-) 

     

 

TOPlist