aktualizováno: 01.04.2024 22:08:54

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí

Vzpomínáme

Zrzka V1, CAC, CACIB, BOB
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa V1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Všichni byli právoplatnými členy naší rodiny, naše lásky, naši největší kamarádi, parťáci do pohody i nepohody a všichni již navždy zůstanou hluboko nejen v našich vzpomínkách, ale především v našich srdcích. Máme to štěstí, že někteří z nich jsou s námi tady navždy a navždy tady s námi již zůstanou, jelikož byli a jsou zakladateli našeho chovu a my se s nimi den co den potkáváme, den co den je vídáme, den co den jsou v naší blízkosti a to v podobě našich mladších generací, které i nadále obohohacují naše životy a dosytosti je naplňují.

   

  

 

 

  

 

Legenda o Duhovém mostě

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí.

Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý, tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů. Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost. Všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho milovala, koho opustila.

Hrají si a běhají spolu, ale přijde den, kdy se jednou náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji.

Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce.