aktualizováno: 20.10.2021 15:56:57

CHS Naše poupátko - Jezevčík dlouhosrstý trpasličí králičí a standardní

Informace pro budoucí majitele

Zrzka V1, CAC, CACIB, BOB
Zambi Klubový všestranný vítěz 2009 CACIT CACT "U"
Alfa V1 CAJC, BIS Junior
Zambi O pohár starosty Městyse Dešenice CACT
Zambi Nejkrásnější štěně KV
Alfa Nejkrásnější štěně KV

Informace pro budoucí majitele našich štěňátek

 

Naše fenky jsou s narozenými štěňátky vždy doma, kde je můžeme stále pozorovat. Štěňátkům i jejich mamince je od prvních dnů věnována mimořádná péče. Denně je bereme do ruky, jsou s námi v neustálém kontaktu, jsou zvyklá na děti, ostatní psy a ostatní zvířata.

Štěňátka od nás mají přístup na zahradu, aby také poznala venkovní prostředí, trávu, ptáky a jiné neznámé zvukové podněty.

Nový majitel může své štěňátko spatřit ještě před odběrem, nejlépe po 4. týdnu věku. Dřív ze štěňátek člověk beztak moc nevykouká, jelikož hodně spinkají a není s nimi ještě taková zábava. :-) Také jejich matka bývá většinou do tohoto období obzvláště starostlivá a má o svá štěňátka strach a není potřeba jí návštěvou znervózňovat, či stresovat.

Minimální věk pro odběr štěňátka je 7 týdnů.

Štěňátka jsou očipovaná, minimálně jednou očkovaná a odčervená.

Nový majitel od nás vždy dostane průkaz původu, (je-li již vystavený plemennou knihou), očkovací průkaz, kupní smlouvu, hračku z domova, za studena lisované granulky a krmivo na které je štěňátko zvyklé.

Našim štěňátkům podáváme přirozenou stravu BARF společně se zastudena lisovanými krmivy. Na stránkách www.baron.cz nakupujeme doplňky k přirozené stravě našich psů (zeleninu, ovoce, minerál, oleje apod.) a také za studena lisované krmivo značky CD vet. Na stránkách CHS Manwë www.manwe.eu seženou naši budoucí majitelé veškeré potřebné informace o přirozené stravě psů BARF.

Jako podmínku prodeje klademe laskavé zacházení a výborné podmínky.

Vždy nás zajímá osud našich štěňátek, takže s novým majitelem zůstáváme po celý život štěňete/psa od nás v kontaktu.

Nový majitel u nás může vždy hledat pomoc. Rádi poradíme s výstavami, přípravou na zkoušky, výběrem krmiva, atd. Poradíme prostě se vším co bude v našich silách. Pejska od nás budeme rádi prezentovat na těchto stránkách. Chovatelský servis je samozřejmostí. Pokud pojedete na dovolenou pejska vám také rádi ohlídáme.